TJ Družstevník Jacovce víťazom halového turnaja dospelých "O putovný pohár ObFZ Topoľčany"

26.11.2018, Marián Valko

TJ Družstevník Jacovce víťazom XVIII. ročníka halového turnaja dospelých.

V nedeľu 25.11.2018 sa hral v poradí už osemnásty ročník halového turnaja „O putovný pohár ObFZ Topoľčany“. Hlavným organizátorom bol Oblastný futbalový zväz Topoľčany. Na turnaj sa prihlásilo trinásť mužstiev, ktoré boli rozdelené do štyroch skupín. Zo skupín postupovali do vyraďovacích bojov prvé dve družstva. Do finále sa nakoniec dostali družstva hrajúce 5. ligu Stred ZsFZ a úspešnejšie boli nakoniec TJ Družstevník Jacovce. Taktiež boli vyhlásení najlepší jednotlivci v turnaji. Najlepším brankárom sa stal Jozef Janech (Prašice), šesť gólov na turnaji strelil Michal Kaman (Jacovce) a za najlepšieho hráča organizátori vyhlásili Jozefa Pagáča z Oponíc.

Zápasy rozhodovala rozhodcovská trojica Marián Čulák, Branislav Zachara a Ivan Šlosár.

SKUPINA A: 

Chrabrany – Norovce 3:1 (Jakub Lacika 2, S. Ch. Avram – D. Báleš). 

Oponice – Chrabrany 2:0 (J. Pagáč 2). 

Norovce – Oponice 0:5 (M. Mondek 2, J. Pagáč, D. Belohorec, T. Krošlák).

1. Oponice       2  2  0  0  7:0  6

2. Chrabrany    2  1  0  1  3:3 

3. Norovce       2  0  0  2  1:8  0

SKUPINA B: 

Čermany – Koniarovce 2:0 (T. Chňapko, T. Chudý). 

N. Streda – Čermany 1:0 (L. Ryban). 

Koniarovce – N. Streda 1:3 (J. Bačár – M. Kováč 2, R. Krošlák).

1. Nitrianska Streda 2  2  0  0  4:1  6

2. Čermany              2  1  0  1  2:1  3

3. Koniarovce          2  0  0  2  1:5  0

SKUPINA C: 

Bojná – Blesovce 2:2 (A. Krajčík, P. Smatana – Matejovič, T. Medek). 

Krnča – Bojná 4:4 (J. Krošlák 2, D. Košík, J. Fráter – M. Konštiak, A. Krajčík, K. Markovič, M. Remeň). 

Blesovce – Krnča 0:6 (S. Kačina 2, D. Košík 2, L. Toman, J. Krošlák).

1. Krnča                   2  1  1  0  10:4  4

2. Bojná                   2  0  2  0  6:6  2

3. Blesovce             2  0  1  1  2:8  1

SKUPINA D: 

Jacovce – Prašice 1:0 (M. Chrenko). 

Čeľadince – H. Štitáre 2:1 (M. Dobrovodský, M. Kelemen – F. Macho). 

Prašice – H. Štitáre 1:0 (Juraj Lacika). 

Jacovce – Čeľadince 2:2 (M. Kaman, M. Chrenko – J. Kocian, J. Behinský). 

Čeľadince – Prašice 1:2 (M. Dobrovodský – T. Štefkovič 2). 

H. Štitáre – Jacovce 0:6 (A. Paulovič 2, M. Kaman, M. Chrenko, D. Cikatricis, J. Bukvay).

1. Jacovce  3  2  1  0  9:2  7

2. Prašice  3  2  0  1  3:2  6

3. Čeľadince 3  1  1  1  5:5  4

4. H. Štitáre  3  0  0  3  1:9  0

Štvrťfinále: 

Oponice – Čermany 2:1 (J. Pagáč 2 – T. Chudý). 

N Streda – Chrabrany 1:1, 2:1 na pokutové kopy (L. Ryban – M. Mikát). 

Krnča – Prašice 1:5 (J. Krošlák – T. Štefkovič, Š. Bruchatý, M. Streďanský, J. Grznár, Juraj Lacika). 

Jacovce – Bojná 4:0 (A. Paulovič 2, M. Kaman, M. Chrenko).

Semifinále: 

Oponice – Prašice 1:0 (M. Mondek). 

Jacovce – N. Streda 0:0, 3:2 na pokutové kopy.

O 3. miesto: 

Prašice – N. Streda 1:1, 3:2 na pokutové kopy (T. Štefkovič – M. Kováč).

Finále: Oponice – Jacovce 1:2 (P. Januška – M. Kaman 2).

Konečné poradie na 1. – 4. mieste:

 1.  TJ Družstevník Jacovce

2.  TJ Oponice

3.  OFK obce Prašice

4.  OFK Nitrianska Streda

AKO NASTÚPILI:

 OFK CHRABRANY: V. Priečko, M. Labuda, T. Lovás, M. Mikát, J. Lacika, S. Ch. Avram, E. Vančo, Š. Konderla, P. Herda, P. Kišš, P. Malinka, R. Pastva, tréner M. Macko, vedúci družstva S. Šípoš.

OFK ČERMANY o. z.: Š. Kuchtiak, T. Chudý, M. Bisák, D. Hruboň, T. Chňapko, M. Vrabec, T. Gubáň, M. Hruboň, J. Sedmák, tréner M. Kolmokov, vedúci družstva P. Bisák.

TJ OPONICE: A. Belohorec, A. Hudok, T. Krošlák, M. Mondek, T. Aneštík, M. Krošlák, F. Adamkovič, J. Pagáč, D. Belohorec, L. Žitňanský, P. Januška, tréner T. Aneštík, vedúci družstva J. Belohorec.

TJ Družstevník NOROVCE: D. Boháčik, B. Bitarovský, J. Boháčik, M. Šubjak, F. Gábriš, E. Ďurči, D. Báleš, R. Čaniga, D. Mako, M. Nuredini, J. Detko, P. Minárik, tréner D. Boháčik st., vedúci družstva T. Boháčik.

OFK  NITRIANSKA  STREDA: R. Petrík, R. Košút, P. Jurík, M. Blaštiak, M. Kováč, A. Hlavačka, R. Krošlák, L. Ryban, D. Marko, T. Chuťka, P. Skubeň, J. Šoltész, P. Krošlák, P. Válek, tréner J. Bajcár, vedúci družstva R. Ryban.

TJ KONIAROVCE: J. Bačár, M. Bačár, L. Petrák, P. Jory, L. Mišuta, E. Néma, K. Fiksel, D. Varga, O. Vlkovič, tréner V. Svorad, vedúci družstva L. Hanus.

TJ  DRUŽSTEVNÍK  JACOVCE: J. Glos, L. Zigo, D. Chrenko, J. Bukvay, D. Cikatricis, A. Paulovič, M. Kaman, L. Piterka, M. Chrenko, P. Švec, J. Ondrka, M. Jamrich, tréner R. Jakubička, vedúci družstva J. Golešényi.

OFK KRNČA: V. Herda, J. Fráter, L. Toman, D. Košík, R. Remeň, J. Krošlák, S. Kačina, T. Meluš, Š. Remeň, F. Škvarenina, D. Mokráň, tréner I. Chrenko, vedúci družstva P. Minárik.

TJ SLOVAN BOJNÁ: J. Pánik, S. Pavlík, M. Kúdela, M. Remeň, P. Smatana, A. Krajčík, K. Markovič, J. Vacula, J. Božik, J. Medek, M. Konštiak, K. Pastva, D. Čiljak, A. Ďuriška, tréner M. Konštiak st., vedúci družstva J. Meluš.

OFK BLESOVCE: J. Matejovič, L. Matejovič, T. Medek, K. Španko, J. Gögh, M. Cabaj, T. Chudý, A. Božik, J. Trávnik, tréner M. Podmajerský, vedúci družstva P. Chochula.

H. ŠTITÁRE: E. Záň, M. Paluš, M. Ďaďan, F. Macho, A. Vavreček, M. Turčan, R. Laluch, M. Paška, L. Hubinský, E. Radosa, J. Čáni, D. Greguš, tréner Halás, vedúci družstva M. Záň.

OFK obce PRAŠICE: J. Janech, J. Síleš, T. Štefkovič, M. Streďanský, Š. Bruchatý, E. Pátrovič, J. Lacika, J. Grznár, B. Urminský, M. Šimune, tréner M. Vaňovič, vedúci družstva M. Režo.

TJ ČEĽADINCE: M. Adamkovič, M. Kelemen, J. Behinský, J. Kocian, J. Kerek, A. Goga, T. Košecký, R. Fridrich, M. Dobrovodský, M. Miškovič, M. Greguš, V. Kocian, tréner M. Zifčák, vedúci družstva L. Peciar.

(JAŠ)

image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
image
Autor: JAŠ
Zdroj: JAŠ
Prečítané: 141x